A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

About Us

About Us

Kāpēc viens no labākajiem veidiem, kā sameklēt darbu vai atrast sev piemērotus darbiniekus, ir darba sludinājumu vortāls Vakance.lv?

ĀTRI UN ĒRTI
Sludinājums tiks ievietots dienā, kad tas atsūtīts. Darba meklētājam nav jāreģistrējas, jāievada savi dati. Vakances ir pārskatāmas. Uzreiz ir iespējams nosūtīt savu CV vēlamajai firmai. Ir iespējams pieteikties uz interesējošās nozares sludinājumu saņemšanu pa e-pastu.

IZDEVĪGI
Sludinājuma demonstrēšanas periodu nosaka darba devējs (no 1 līdz ~ dienām). Viens sludinājuma publicēšanas mēnesis www.vakance.lv maksā mazāk, nekā sludinājuma 1 dienas publikācija centrālajos laikrakstos. Katru dienu www.vakance.lv apmeklē aptuveni viens tūkstotis darba meklētāju (sk. reitingu tabulas www.top.lv, www.pulss.lv u.c.) .

INFORMATĪVI
Darba devējs var sniegt visu informāciju, kādu vēlas. Sludinājums tiek atbilstoši noformēts. Saite no uzņēmuma logotipa uz tā mājas lapu palīdz uzzināt vairāk par uzņēmumu.

LABI DARBINIEKI
Iespēja atrast labu darbinieku internetā un tieši VAKANCE.LV ir lielāka. Potenciālie darbinieki spēj aktīvi meklēt piemērotu informāciju, ir izglītotāki, mērķtiecīgāki nekā parasti.

AKTUĀLI
Norādītajā konkursa beigu datumā, vai tūlīt pēc kandidāta atrašanas, sludinājums tiek izdzēsts. Sludinājumu publicēšanas apmaksa, pamatojoties uz faktisko publicēšanas dienu skaitu, garantē sludinājumu aktualitāti.

UZSKATĀMI
Jaunākās vakances ir redzamas uzreiz, atverot www.vakance.lv. Logotips un valodas izvēle atvieglo meklēšanu. Darba devēji, kuriem ir būtiskas valodu zināšanas, savas vakances ievieto attiecīgajā valodā.

Lai Jums veicas!